Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Radziszewo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

559 000 zł60,92 m² 9 175,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Są mieszkania, które oglądasz i są takie, w których od razu widzisz siebie. To jedna z tych ofert. Przemyślany, pełny rozkład, osobna widna kuchnia, trzy niezależne pokoje, loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

bolinko,Szczecin(Radziszewo + 13 km)

599 000 zł89,61 m² 6 684,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w zielonej części miasta, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z komfortem codziennego życia, ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy

Mierzyn(Radziszewo + 14 km)

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77,75 m2 w Mierzynie, położone na małym, kameralnym osiedlu. Do lokalu są przynależne 2 miejsca postojowe oraz ogródek o powierzchni ok. 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł47 m² 6 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomośći "domb" w imieniu naszego klienta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 47 m2 - pokój 19 m2 - pokój 13,5 m2 - kuchnia 7,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 750 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji! Ładne mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,81 m² 8 964,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81 m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymborskiej

Gryfino(Radziszewo + 9 km)

310 000 zł32,45 m² 9 553,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawiać gotowe do odbioru mieszkanie o powierzchni 32,45 m2 w Gryfinie! Nieruchomość składa się z: pokoju z aneksem kuchennymłazienki,oraz dodatkowo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pogodno,Szczecin(Radziszewo + 13 km)

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament 2-poziomowy przy parku Kasprowicza Opis Na sprzedaż apartament dwupoziomowy 92 m prestiżowa lokalizacja przy Parku Kasprowicza Apartament położony jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Giżycko(Radziszewo + 21 km)

725 800 zł76,40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż wygodne mieszkanie przy promenadzie w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł58,98 m² 8 918,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Szczecina al. Wyzwolenia Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w centrum z niesamowitymi widokami? A może inwestycji, która nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Radziszewo

Radziszewo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł76 m² 1 188,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie na parterze o pow. 75,70m2 Radziszewo gmina Pozezdrze Opis nieruchomości: piętro parter; materiał/budynek: wielka płyta; mieszkanie rozkładowe; balkon: tak (duży); piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radziszewo

Radziszewo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł87 m² 1 132,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na mazurskiej wsi. Miejscowość położona wśród lasów oraz w niedalekiej odległości od jezior. Niezliczone tereny zielone zapraszają do rekreacji oraz spacerów wśród malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Radziszewo

Radziszewo,warmińsko-mazurskie

185 000 zł89 m² 2 078,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 89 m , położone w malowniczym rejonie Mazur.12 km od Węgorzewa, 4 km do jeziora, w pobliżu las. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ocieplone. Nowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij